    Century Spring Corp CDM-168208CS
    Part No.:
    CDM-168208CS
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDCDM-168208CS.pdf
    Description:
    DISC O=0.63, I=0.323, T=0.0315
    Diameter - Inside:
    0.323" (8.20mm)
    Diameter - Outside:
    0.630" (16.00mm)
    Thickness:
    0.032" (0.81mm)