    Century Spring Corp CDM-125205CS
    Part No.:
    CDM-125205CS
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDCDM-125205CS.pdf
    Description:
    DISC O=0.472, I=0.205, T=0.0197
    Diameter - Inside:
    0.205" (5.21mm)
    Diameter - Outside:
    0.472" (11.99mm)
    Thickness:
    0.020" (0.51mm)