    Calmark/Birtcher 127B-2-10-3-R
    Part No.:
    127B-2-10-3-R
    Manufacturer:
    Calmark/Birtcher
    Category:
    Card Guides
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED127B-2-10-3-R.pdf
    Description:
    PCB GUIDE, LOCKING, HIGH FORCE
    Manufacturer:
    Calmark/Birtcher
    Series:
    127
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Accessory Type:
    Beryllium Copper, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm)
    For Use With/Related Products:
    0.025 ~ 0.070" (0.64 ~ 1.78mm) PC Boards
    Datasheet:
    1. How to order 127B-2-10-3-R on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 127B-2-10-3-R price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 127B-2-10-3-R?
    Image 127B-2-10-3-L 127B-2-10-3-R
    Part Number 127B-2-10-3-L 127B-2-10-3-R
    Manufacturer Calmark/Birtcher Calmark/Birtcher
    Series 127 127
    Packaging Bulk Bulk
    Product Status Active Active
    Accessory Type Beryllium Copper, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm) Beryllium Copper, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm)
    For Use With/Related Products 0.025 ~ 0.070" (0.64 ~ 1.78mm) PC Boards 0.025 ~ 0.070" (0.64 ~ 1.78mm) PC Boards