GMC31CG821J200NT.pdf
GMC31CG821J200NT.pdf
| Image |  |
| Part Number | GMC31CG821J200NT |
| Product Status | Active |
| Capacitance | 820 pF |
| Tolerance | ±5% |
| Voltage - Rated | 200V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |