    Bivar Inc. PM5-C2031-3.50
    Part No.:
    PM5-C2031-3.50
    Manufacturer:
    Bivar Inc.
    Category:
    Light Pipes
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDPM5-C2031-3.50.pdf
    Description:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 3.5" 5.10MM
    Manufacturer:
    Bivar Inc.
    Series:
    PM5
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Color:
    Clear
    Configuration:
    Single
    Type:
    Flexible 3.5" (88.9mm) - Fiber Optic
    Mounting Type:
    Board/Panel Mount, Press Fit
    Lens Style:
    Round with Domed Top
    Lens Size:
    5.10mm
    Datasheet:
    1. How to order PM5-C2031-3.50 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the PM5-C2031-3.50 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PM5-C2031-3.50?
    Image PM5-C2031-10.00 PM5-P2031-10.00 PM5-C2031-3.00 PM5-C2031-3.50 PM5-C2031-6.00
    Part Number PM5-C2031-10.00 PM5-P2031-10.00 PM5-C2031-3.00 PM5-C2031-3.50 PM5-C2031-6.00
    Manufacturer Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc.
    Series PM5 PM5 PM5 PM5 PM5
    Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
    Product Status Active Active Active Active Active
    Color Clear Clear Clear Clear Clear
    Configuration Single Single Single Single Single
    Type Flexible 3.5" (88.9mm) - Fiber Optic Flexible 3.5" (88.9mm) - Fiber Optic Flexible 3.5" (88.9mm) - Fiber Optic Flexible 3.5" (88.9mm) - Fiber Optic Flexible 3.5" (88.9mm) - Fiber Optic
    Lens Size 5.10mm 5.10mm 5.10mm 5.10mm 5.10mm