    APEM Inc. Q22Y5ABXXB220E
    Part No.:
    Q22Y5ABXXB220E
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDQ22Y5ABXXB220E.pdf
    Description:
    LED INDICATOR 22MM
    Lamp Color:
    Blue
    Lens Color:
    Blue
    Lens Transparency:
    Diffused
    Ratings:
    AC
    Voltage:
    220V
    Current:
    3mA
    Panel Cutout Dimensions:
    0.87" (22.00mm)
    Lens Size:
    16.75mm Dia
    Millicandela Rating:
    120mcd
    Termination Style:
    Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
    Datasheet:
    1. How to order Q22Y5ABXXB220E on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the Q22Y5ABXXB220E price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of Q22Y5ABXXB220E?
    Image Q22Y5ABXXB220E
    Part Number Q22Y5ABXXB220E
    Type LED
    Lamp Color Blue
    Lens Color Blue
    Lens Transparency Diffused
    Ratings AC
    Voltage 220V
    Current 3mA
    Panel Cutout Shape Round
    Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.00mm)
    Lens Size 16.75mm Dia
    Lens Style Round with Flat Top
    Millicandela Rating 120mcd
    Wavelength - Peak -
    Viewing Angle 100°
    Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)