    Vector Electronics CG3-160EU/12
    Part No.:
    CG3-160EU/12
    Manufacturer:
    Vector Electronics
    Category:
    Card Guides
    Package:
    Description:
    CARD GUIDE,220MM,ESD CLIP,'U'
    Manufacturer:
    Vector Electronics
    Series:
    VectorPak™
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Accessory Type:
    Polycarbonate, Snap-In Mount, 6.299" (160.00mm)
    For Use With/Related Products:
    0.062 ~ 0.100" (1.57 ~ 2.54mm) Cards