    USA Industrials ZUSAH5.7X74.2
    Part No.:
    ZUSAH5.7X74.2
    Description:
    O-RING BUNA-N BLACK PK10
    Diameter - Inside:
    2.921" (74.20mm)
    Diameter - Outside:
    3.370" (85.60mm)
    Width / Cross Section:
    0.224" (5.70mm)
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 121°C