    USA Industrials ZUSAH3.1X39.4
    Part No.:
    ZUSAH3.1X39.4
    Description:
    O-RING BUNA-N BLACK PK50
    Diameter - Inside:
    1.551" (39.40mm)
    Diameter - Outside:
    1.795" (45.60mm)
    Width / Cross Section:
    0.122" (3.10mm)
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 121°C