    USA Industrials ZUSAH2.4X14.3
    Part No.:
    ZUSAH2.4X14.3
    Description:
    O-RING BUNA-N BLACK PK100
    Diameter - Inside:
    0.563" (14.30mm)
    Diameter - Outside:
    0.752" (19.10mm)
    Width / Cross Section:
    0.094" (2.40mm)
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 121°C