    USA Industrials ZUSAH1.8X3.15
    Part No.:
    ZUSAH1.8X3.15
    Description:
    O-RING BUNA-N BLACK PK25
    Diameter - Inside:
    0.124" (3.15mm)
    Diameter - Outside:
    0.266" (6.75mm)
    Width / Cross Section:
    0.071" (1.80mm)
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 121°C