| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| Number of Positions/Bay/Row | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 |
| Number of Positions | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) | 0.062" (1.57mm) | 0.062" (1.57mm) | 0.062" (1.57mm) | 0.062" (1.57mm) |
| Number of Rows | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) | 0.100" (2.54mm) | 0.100" (2.54mm) | 0.100" (2.54mm) | 0.100" (2.54mm) |