    SiTime SIT5157AI-FK-25VT-98.304000
    Part No.:
    SIT5157AI-FK-25VT-98.304000
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDSIT5157AI-FK-25VT-98.304000.pdf
    Description:
    MEMS OSC VCTCXO 98.3040MHZ
    Series:
    SiT5157, Elite Platform™
    Type:
    VCTCXO
    Frequency:
    98.304 MHz
    Voltage - Supply:
    2.5V
    Absolute Pull Range (APR):
    ±6.25ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max):
    0.031" (0.80mm)