R11-2-7.50A-B06CV-V.pdf
R11-2-7.50A-B06CV-V.pdf
| Current Rating (Amps) | 7.5A | 7.5A | 7.5A | 7.5A | 7.5A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| Voltage Rating - DC | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V |