PP11S-52-.500A-OB-D.pdf
PP11S-52-.500A-OB-D.pdf
| Current Rating (Amps) | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| Voltage Rating - DC | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V |