PP11-62-12.5A-OC-V.pdf
PP11-62-12.5A-OC-V.pdf
| Current Rating (Amps) | 12.5A | 12.5A | 12.5A | 12.5A | 12.5A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| Voltage Rating - DC | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V |