    Sensata-Airpax AP12-1-51-251
    Part No.:
    AP12-1-51-251
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDAP12-1-51-251.pdf
    Product Status:
    Obsolete
    Current Rating (Amps):
    250mA
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V