    Sensata-Airpax AP12-1-42-501
    Part No.:
    AP12-1-42-501
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDAP12-1-42-501.pdf
    Product Status:
    Active
    Current Rating (Amps):
    500mA
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V