    SCHURTER Inc. TS-701-HT-30
    Part No.:
    TS-701-HT-30
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDTS-701-HT-30.pdf
    Description:
    CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC
    Current Rating (Amps):
    30A
    Voltage Rating - AC:
    250 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V