ENA42HD-S10S49-1212B20-RBD.pdf
ENA42HD-S10S49-1212B20-RBD.pdf
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Programmable | - | - | - | - | - |
| Encoder Type | Absolute | Absolute | Absolute | Absolute | Absolute |
| Pulses per Revolution | - | - | - | - | - |
| Voltage - Supply | 9V ~ 30V | 9V ~ 30V | 9V ~ 30V | 9V ~ 30V | 9V ~ 30V |
| Actuator Type | 10mm Dia Flatted End | 10mm Dia Flatted End | 10mm Dia Flatted End | 10mm Dia Flatted End | 10mm Dia Flatted End |