    P-DUKE Technology EDL03-24S24W
    Part No.:
    EDL03-24S24W
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDEDL03-24S24W.pdf
    Description:
    DC DC CONVERTER 24V 3W
    Series:
    EDL03W (3W)
    Number of Outputs:
    1
    Voltage - Input (Min):
    9V
    Voltage - Input (Max):
    36V
    Voltage - Output 1:
    24V
    Current - Output (Max):
    125mA
    Power (Watts):
    3 W
    Voltage - Isolation:
    1.6 kV
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 105°C (With Derating)
    Efficiency:
    81%