ERZ-V14D151.pdf
ERZ-V14D151.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERZ-V14D151.
| Image |  |
| Package / Case | Disc 15.5mm | Disc 15.5mm | Disc 15.5mm | Disc 15.5mm | Disc 15.5mm |
| Series | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Maximum AC Volts | 95 V | 95 V | 95 V | 95 V | 95 V |
| Maximum DC Volts | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| Varistor Voltage (Min) | 135 V | 135 V | 135 V | 135 V | 135 V |
| Varistor Voltage (Typ) | 150 V | 150 V | 150 V | 150 V | 150 V |
| Varistor Voltage (Max) | 165 V | 165 V | 165 V | 165 V | 165 V |
| Current - Surge | 6 kA | 6 kA | 6 kA | 6 kA | 6 kA |
| Energy | 53J | 53J | 53J | 53J | 53J |
| Number of Circuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance @ Frequency | 2200 pF @ 1 kHz | 2200 pF @ 1 kHz | 2200 pF @ 1 kHz | 2200 pF @ 1 kHz | 2200 pF @ 1 kHz |