ERZ-C20EK681Y.pdf
ERZ-C20EK681Y.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERZ-C20EK681Y.
| Image |  |
| Package / Case | Module | Module | Module | Module | Module |
| Series | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Maximum AC Volts | 420 V | 420 V | 420 V | 420 V | 420 V |
| Maximum DC Volts | 560 V | 560 V | 560 V | 560 V | 560 V |
| Varistor Voltage (Min) | 612 V | 612 V | 612 V | 612 V | 612 V |
| Varistor Voltage (Typ) | 680 V | 680 V | 680 V | 680 V | 680 V |
| Varistor Voltage (Max) | 748 V | 748 V | 748 V | 748 V | 748 V |
| Current - Surge | 8 kA | 8 kA | 8 kA | 8 kA | 8 kA |
| Energy | 175J | 175J | 175J | 175J | 175J |
| Number of Circuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance @ Frequency | 850 pF @ 1 kHz | 850 pF @ 1 kHz | 850 pF @ 1 kHz | 850 pF @ 1 kHz | 850 pF @ 1 kHz |