GRVC-0250S0500-0200X.pdf
GRVC-0250S0500-0200X.pdf
| Image |  |
| Series | GROOVE-LOC | GROOVE-LOC | GROOVE-LOC | GROOVE-LOC | GROOVE-LOC |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Cover | Cover | Cover | Cover | Cover |
| Height - Overall | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) |
| Length - Overall | 0.500" (12.70mm) | 0.500" (12.70mm) | 0.500" (12.70mm) | 0.500" (12.70mm) | 0.500" (12.70mm) |
| Width - Overall | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) |