G-1181SC1181-0079XC.pdf
G-1181SC1181-0079XC.pdf
| Image |  |
| Series | GUARDIAN™ | GUARDIAN™ | GUARDIAN™ | GUARDIAN™ | GUARDIAN™ |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Cover | Cover | Cover | Cover | Cover |
| Height - Overall | 0.079" (2.01mm) | 0.079" (2.01mm) | 0.079" (2.01mm) | 0.079" (2.01mm) | 0.079" (2.01mm) |
| Length - Overall | 1.181" (30.00mm) | 1.181" (30.00mm) | 1.181" (30.00mm) | 1.181" (30.00mm) | 1.181" (30.00mm) |
| Width - Overall | 1.181" (30.00mm) | 1.181" (30.00mm) | 1.181" (30.00mm) | 1.181" (30.00mm) | 1.181" (30.00mm) |