B-1000SB1000-0250XF.pdf
B-1000SB1000-0250XF.pdf
| Image |  |
| Series | Bullzeye™ | Bullzeye™ | Bullzeye™ | Bullzeye™ | Bullzeye™ |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece |
| Height - Overall | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) |
| Length - Overall | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) |
| Width - Overall | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) |