    Molex 0502128000-12-N8
    Part No.:
    0502128000-12-N8
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED0502128000-12-N8.pdf
    Description:
    12" PRE-CRIMP 3048 BR001 BROWN
    Series:
    Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
    Length:
    12.0" (304.8mm)
    Wire Gauge:
    28 AWG