    Molex 0430310003-12-G4-D
    Part No.:
    0430310003-12-G4-D
    Manufacturer:
    Molex
    Category:
    Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
    Package:
    Description:
    12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
    Manufacturer:
    Molex
    Series:
    Micro-Fit 3.0 43031
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Contact End:
    Pin to Pin
    Length:
    12.0" (304.8mm)
    Wire Gauge:
    24 AWG