| Length | 11.0" (279.4mm) | 11.0" (279.4mm) | 11.0" (279.4mm) | 11.0" (279.4mm) | 11.0" (279.4mm) |
| Wire Gauge | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG |