| Length | 11.0" (279.4mm) | 11.0" (279.4mm) | 11.0" (279.4mm) | 11.0" (279.4mm) | 11.0" (279.4mm) |
| Wire Gauge | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG |