    Maury Microwave SF-N-MM-48-LP
    Part No.:
    SF-N-MM-48-LP
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDSF-N-MM-48-LP.pdf
    Length:
    48.0" (1.2m) 4.0'
    Cable Type:
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Frequency - Max:
    18 GHz