    Maury Microwave SF-N-MM-24-LP
    Part No.:
    SF-N-MM-24-LP
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDSF-N-MM-24-LP.pdf
    Length:
    24.00" (609.60mm)
    Cable Type:
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Frequency - Max:
    18 GHz