    Masach Tech Ltd. MS209-20F-NS
    Part No.:
    MS209-20F-NS
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDMS209-20F-NS.pdf
    Description:
    RF SHIELD 0.602" X 0.823" SOLDER
    Height - Overall:
    0.079" (2.00mm)
    Length - Overall:
    0.823" (20.90mm)
    Width - Overall:
    0.602" (15.30mm)