    Masach Tech Ltd. MS199-20F-NS
    Part No.:
    MS199-20F-NS
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDMS199-20F-NS.pdf
    Description:
    19.9 X 17.9 X 2.3MM RF FRAME
    Type:
    Frame
    Height - Overall:
    0.091" (2.30mm)
    Length - Overall:
    0.783" (19.90mm)
    Width - Overall:
    0.705" (17.90mm)