    Masach Tech Ltd. MS183-20S-NS
    Part No.:
    MS183-20S-NS
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDMS183-20S-NS.pdf
    Description:
    RF SHIELD 0.606" X 0.720" SOLDER
    Type:
    Shield, 1-Piece
    Height - Overall:
    0.075" (1.90mm)
    Length - Overall:
    0.720" (18.30mm)
    Width - Overall:
    0.606" (15.40mm)