    Masach Tech Ltd. MS183-10F-NS
    Part No.:
    MS183-10F-NS
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDMS183-10F-NS.pdf
    Description:
    RF SHIELD 0.413"X0.720" SOLDER
    Type:
    Frame
    Height - Overall:
    0.118" (3.00mm)
    Length - Overall:
    0.720" (18.30mm)
    Width - Overall:
    0.413" (10.50mm)