    Masach Tech Ltd. MS182-10F-NS
    Part No.:
    MS182-10F-NS
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDMS182-10F-NS.pdf
    Description:
    RF SHIELD 0.654"X0.717" SOLDER
    Type:
    Frame
    Height - Overall:
    0.150" (3.80mm)
    Length - Overall:
    0.717" (18.20mm)
    Width - Overall:
    0.654" (16.60mm)