    Masach Tech Ltd. MS148-20S-NS
    Part No.:
    MS148-20S-NS
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDMS148-20S-NS.pdf
    Description:
    14.8 X 14.8 X 2MM RF SHIELD
    Type:
    Shield, 1-Piece
    Height - Overall:
    0.079" (2.00mm)
    Length - Overall:
    0.583" (14.80mm)
    Width - Overall:
    0.583" (14.80mm)