    Masach Tech Ltd. MS093-10F-NS
    Part No.:
    MS093-10F-NS
    Manufacturer:
    Masach Tech Ltd.
    Category:
    RF Shields
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDMS093-10F-NS.pdf
    Description:
    RF SHIELD 0.366"X0.366" SOLDER
    Manufacturer:
    Masach Tech Ltd.
    Series:
    Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
    Packaging:
    Tray
    Product Status:
    Active
    Type:
    Frame
    Height - Overall:
    0.197" (5.00mm)
    Length - Overall:
    0.366" (9.30mm)
    Width - Overall:
    0.366" (9.30mm)