    Leader Tech Inc. EA-TD128-2-24
    Part No.:
    EA-TD128-2-24
    Manufacturer:
    Leader Tech Inc.
    Category:
    RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDEA-TD128-2-24.pdf
    Description:
    RF FERRITE SHEET 24"X24"
    Manufacturer:
    Leader Tech Inc.
    Series:
    EA
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Type:
    Flexible Ferrite Sheet
    Shape:
    Square
    Length:
    24.000" (609.60mm)
    Width:
    24.000" (609.60mm)
    Thickness - Overall:
    0.128" (3.25mm)