    Leader Tech Inc. EA-TD081-5-24
    Part No.:
    EA-TD081-5-24
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDEA-TD081-5-24.pdf
    Length:
    24.000" (609.60mm)
    Width:
    24.000" (609.60mm)
    Thickness - Overall:
    0.081" (2.06mm)