    Leader Tech Inc. EA-TD078-4-24
    Part No.:
    EA-TD078-4-24
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDEA-TD078-4-24.pdf
    Length:
    24.000" (609.60mm)
    Width:
    24.000" (609.60mm)
    Thickness - Overall:
    0.078" (1.98mm)