    Leader Tech Inc. EA-TD072-9-24
    Part No.:
    EA-TD072-9-24
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDEA-TD072-9-24.pdf
    Length:
    24.000" (609.60mm)
    Width:
    24.000" (609.60mm)
    Thickness - Overall:
    0.072" (1.83mm)