49-CBSFSV-1.25X5.0X0.4.pdf
49-CBSFSV-1.25X5.0X0.4.pdf
| Height - Overall | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) |
| Length - Overall | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) |
| Width - Overall | 1.250" (31.75mm) | 1.250" (31.75mm) | 1.250" (31.75mm) | 1.250" (31.75mm) | 1.250" (31.75mm) |