49-CBSF-2.5X4.75X0.4.pdf
49-CBSF-2.5X4.75X0.4.pdf
| Height - Overall | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) |
| Length - Overall | 4.750" (120.65mm) | 4.750" (120.65mm) | 4.750" (120.65mm) | 4.750" (120.65mm) | 4.750" (120.65mm) |
| Width - Overall | 2.500" (63.50mm) | 2.500" (63.50mm) | 2.500" (63.50mm) | 2.500" (63.50mm) | 2.500" (63.50mm) |