49-CBSF-2.25X2.75X0.4.pdf
49-CBSF-2.25X2.75X0.4.pdf
| Height - Overall | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) |
| Length - Overall | 2.750" (69.85mm) | 2.750" (69.85mm) | 2.750" (69.85mm) | 2.750" (69.85mm) | 2.750" (69.85mm) |
| Width - Overall | 2.250" (57.15mm) | 2.250" (57.15mm) | 2.250" (57.15mm) | 2.250" (57.15mm) | 2.250" (57.15mm) |