49-CBSF-1.75X6.0X0.4.pdf
49-CBSF-1.75X6.0X0.4.pdf
| Height - Overall | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) |
| Length - Overall | 6.000" (152.40mm) | 6.000" (152.40mm) | 6.000" (152.40mm) | 6.000" (152.40mm) | 6.000" (152.40mm) |
| Width - Overall | 1.750" (44.45mm) | 1.750" (44.45mm) | 1.750" (44.45mm) | 1.750" (44.45mm) | 1.750" (44.45mm) |