    Leader Tech Inc. 29-CBSUN-2.20
    Part No.:
    29-CBSUN-2.20
    Manufacturer:
    Leader Tech Inc.
    Category:
    RF Shields
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED29-CBSUN-2.20.pdf
    Description:
    RF SHIELD 2.2" THROUGH HOLE
    Manufacturer:
    Leader Tech Inc.
    Series:
    20-CBS
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Type:
    Shield, 2-Piece
    Height - Overall:
    0.200" (5.08mm)
    Length - Overall:
    Width - Overall:
    2.200" (55.88mm)