21-CBSF-3.0X3.25X0.275.pdf
21-CBSF-3.0X3.25X0.275.pdf
| Image |  |
| Series | 20-CBS | 20-CBS | 20-CBS | 20-CBS | 20-CBS |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece |
| Height - Overall | 0.275" (6.99mm) | 0.275" (6.99mm) | 0.275" (6.99mm) | 0.275" (6.99mm) | 0.275" (6.99mm) |
| Length - Overall | 3.250" (82.55mm) | 3.250" (82.55mm) | 3.250" (82.55mm) | 3.250" (82.55mm) | 3.250" (82.55mm) |
| Width - Overall | 3.000" (76.20mm) | 3.000" (76.20mm) | 3.000" (76.20mm) | 3.000" (76.20mm) | 3.000" (76.20mm) |