20X-CBS-0.615X0.715X0.205.pdf
20X-CBS-0.615X0.715X0.205.pdf
| Image |  |
| Series | 20-CBS | 20-CBS | 20-CBS | 20-CBS | 20-CBS |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Cover | Cover | Cover | Cover | Cover |
| Height - Overall | 0.205" (5.21mm) | 0.205" (5.21mm) | 0.205" (5.21mm) | 0.205" (5.21mm) | 0.205" (5.21mm) |
| Length - Overall | 0.715" (18.16mm) | 0.715" (18.16mm) | 0.715" (18.16mm) | 0.715" (18.16mm) | 0.715" (18.16mm) |
| Width - Overall | 0.615" (15.62mm) | 0.615" (15.62mm) | 0.615" (15.62mm) | 0.615" (15.62mm) | 0.615" (15.62mm) |